UR & KLOCKOR / Väggur / Väggur 7495125
nr 749 5125
Väggur
G Moströms, Stockholm, höjd: 65
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 mars 2012
kl 18:35:20
100 kr
150 kr
200 kr